info
lisamine

Täna !! Täna !! Täna !! Täna !!
ei toimu (meieni jõudnud info põhjal) kahjuks ühtegi kontserti
Täna !! Täna !! Täna !! Täna !!

 

Tulevikus Tulevikus Tulevikus Tulevikus
Toimub Kus Esinejad Pilet
Tulevate kontsertide kohta info hetkel kahjuks veel puudub
Tulevikus Tulevikus Tulevikus Tulevikus

 

Info: Käesolev mehhanism võimaldab ansamblitel/esinejatel teavitada üldsust peatselt toimuvatest kontsertidest. Osa andmebaasi ansambleid on vastavaks ostarbeks seni kasutanud neile eraldatud kirjeldusvälja. Kasutajale oleks aga kindlasti mugavam lugeda sellekohaseid teateid ühest kohast. See võimalus on nüüd olemas.

Selleks tuleb allpool asuvas vormis täita vajalikud lahtrid ja nupule vajutada. Kui kontserdipäev jõuab kätte, liigub teade selle kohta automaatselt alumisest tabelist ülemisse ("Täna"). Järgmisel päeval kaob ta samuti automaatselt siit lehelt üldse. Kui te kogemata või meelega annate toimumiskuupäevaks juba minevikku kuuluva daatumi, siis see kirje siia lehele üldse ei ilmugi! Kuna käivitumine toimub n.-ö. puhtalt lehelt, võtab süsteemi käimasaamine oletatavasti natuke aega. Seetõttu palun mõistvat suhtumist.

NB! Esialgu saab igaüks siia teateid lisada. Ent kui see toob kaasa mõttetute ja desinformeerivate kirjete laekumise, siis võtan tarvitusele meetmeid ja edaspidi saavad käesoleva mehhanismi vahendusel kontserdiinfot edastada vaid andmebaasis registreeritud esinejad.

Kuupäev:
Kellaaeg:
Toimumiskoht:
Esinejad:
Pileti eeldatav hind:
 

[kola andmebaasis ringi] [otsi andmebaasist infot] [registreeri esineja] [muuda esineja informatsiooni] [kirjuta külalisteraamatusse] [teata tehnilistest vigadest andmebaasis] [andmebaasi üldinformatsioon]